niedziela, 6 stycznia 2013

Noworoczne postanowienia
Po baaardzo długiej nieobecności witam Wszystkich ponownie!!! Myślę, że jak  każdy z Nowym Rokiem zrobiłam i ja podsumowanie osobistych i zawodowych poczynań i zapewne jak większość osób podjęłam również mocne postanowienia na kolejny rok. Jestem przekonana, że będzie równie pracowity, ale mam też nadzieję, że bardziej owocny niż ten który minął. No i przede wszystkim stęskniłam się bardzo za Waszymi komentarzami!

Z końcem roku było u mnie nie tylko bardzo świątecznie, ale też pracowicie. Dzisiaj Święto Trzech Króli, więc choinka stoi jeszcze honorowo przyozdobiona w piórka. Cieszę się, że udało mi się pozostawić trochę bombek wykonanych własnoręcznie, pozostałe cieszą oczy w innych domach. Powiem szczerze, że ledwo udało mi się wykonać zamówienie na bombki! Oczywiście ze względu na notoryczny brak czasu…. ale w przyszłym roku zacznę już przygotowania dużo wcześniej, aby nacieszyć się tą świąteczną atmosferą. To czego będzie więcej to choinkowych piórek i świątecznych obrazków i dachówek. Tak lubię Święta Bożego Narodzenia, że jest to jedyny moment, kiedy nie mogę powstrzymać się przed decoupagem. Dla mnie to wyjątkowo magiczny czas. Nawet moja suczka doczekała się ceramicznej miski, była bardzo dumna – sami zobaczcie!
Natomiast na zajęciach z dziećmi było istne szaleństwo mikołajkowe, powstawały całe armie Mikołajów!


Na ostatni rzut przedświąteczny zrobiłam ceramiczne choinki – wszystkie podarowałam z sympatii oraz z najlepszymi życzeniami znajomym i rodzinie.


Niedługo zbliża się pierwsza rocznica prowadzenia bloga, z dłuższymi i z krótszymi przerwami – starałam się jak mogłam najlepiej. Pierwszy komentarz, jaki powstał na moim blogu należał do Beaty z „To co lubię”, która życzyła mi „powodzenia i wytrwałości” . Nie bardzo wiedziałam wtedy o jaką wytrwałość chodzi, a teraz stwierdzam, że taka wytrwałość jest niezbędna do prowadzenia bloga! Jeśli ktoś jest kreatywny i ma artystyczną duszę pomysły zrodzą się zawsze! W radości i w szczęściu, czy też w nieszczęściu, ale powstaną nowe inspiracje, a prace ujrzą w końcu światło dzienne. Ale aby prowadzić bloga trzeba mieć przede wszystkim mnóstwo czasu, którego oczywiście ciągle brakuje oraz  mnóstwo samozaparcia i dyscypliny!  Postaram się te cechy poprawić u siebie z Nowym Rokiem.
Na blogu oprócz moich prac zamierzam pokazywać również prace wykonane przez uczestników warsztatów w mojej pracowni. Będą to głównie prace z ceramiki, gdyż na tej dziedzinie skupię się najbardziej. Oczywiście oprócz prac użytkowych i dekoracyjnych nie zapomnę też o biżuterii. Zamierzam też wprowadzić trochę ceramicznych nowości, jeśli chodzi o techniki ich wykonywania, ale to jeszcze tajemnica, więc potrzymam Was w niepewności…… mogę jedynie zdradzić, że będzie to coś nowego!

Zapraszam Wszystkich do zaglądania tutaj w Nowym Roku, życzę również i Wam mnóstwo inspiracji i wytrwałości w realizowaniu pomysłów!!!!

9 komentarzy:

 1. Śliczne dekoracje świąteczne, wszystkiego dobrego w Nowym Roku:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Gosiu - Tobie również życzę Wszystkiego Naj...Naj...Naj..!!!!

   Usuń
 2. Witaj Ewo! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby był dla Ciebie o niebo lepszy od poprzedniego!
  Pozdrawiam serdecznie
  Asket

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nawzajem :-) Oby wszystko szło nam z górki!!!!Pozdrawiam zimowo!!!

   Usuń
 3. ach miska cudo zakochałam sie w niej ... pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna ta armia Mikołajków i ceramiczne choineczki. Gratulacje.
  Nieprzemijającej pasji tworzenia w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i też życzę Tobie lekkości w artystycznych poczynaniach i nieprzemijających anielskich pomysłów:-) Pozdrawiam ciepło!

   Usuń
 5. piękne rzeczy zrobiłaś...wszystkiego dobrego w Nowym Roku...dużo pomysłów i czasu na ich realizowanie...pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję, faktycznie czasu potrzeba mi jak najwięcej na moją pracę, pomysły były, są i będą. Tobie również życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku:-)Pozdrowionka!!!!!

   Usuń